بهترین آنتی ویروس جهان

معرفی بهترین آنتی ویروس جهان

یکی از دلایل استفاده از آنتی ویروس ها در تمام جهان جهت جلوگیری از به سرقت رفتن و سو استفاده از هر گونه اطلاعات چه سازمانی چه شخصی از جمله شماره تأمین اجتماعی، تاریخ تولد، اطلاعات حساب بانکی و شماره کارت اعتباری است. این اطلاعات در دارک وب ها (وب تاریک) در دسترس هستند و می توانند برای خراب کردن زندگی مالی شما استفاده شوند

حملات سایبری به شرکت ها نیز هزینه بر است. هزینه‌های سوابق به خطر افتاده، کاهش حمله، خرابی‌ها و تعمیرات و موارد دیگر هزینه کل 4.24 میلیون دلار در سال 2021 را شامل می‌شود.  نصب نرم‌افزار آنتی‌ویروس مناسب در خانه یا کسب‌وکارتان یکی از گام‌هایی است که می‌توانید برای اطمینان از عدم ابتلا به آن بردارید. یک آمار آینده نرم افزار آنتی ویروس کنونی فراتر از شناسایی ویروس ها به ارائه بدافزارها و سایر محافظت های حمله شده است. با وجود صدها راه حل نرم افزار آنتی ویروس در دسترس، تصمیم گیری در مورد بهترین گزینه برای شما دشوار است.

ما 20 گزینه توصیه شده توسط کارشناسان امنیت سایبری را به عنوان نرم افزار انتخابی آنها بررسی کردیم و آنتی ویروس، بدافزار و باج افزار نرم افزار را در نظر گرفتیم. ما همچنین ویژگی هایی مانند محافظت از دستگاه های متعدد و ارائه نسخه رایگان را در نظر گرفتیم. در اینجا  می توانید انتخاب برتر کارشناسان امنیت جهان را مشاهده کنید.

بهترین آنتی ویروس جهان کدام است؟

در پاسخ به این سوال بهترین آنتی ویروس جهان را از چند جهت بررسی می کنیم.

بهترین آنتی ویروس جهان در یک نگاه

آنتی ویروس Bitdefender Antivirus Plus را به صورت کلی می توان بهترین آنتی ویروس جهان معرفی کرد.

Norton 360 با LifeLock از نظر بسیاری از کارشناسان بهترین آنتی ویروس برای ویندوز است.

Webroot SecureAnywhere را می توان بهترین آنتی ویروس جهان برای مک و سیستم عامل ios معرفی کرد.

McAfee Antivirus Plus بهترین آنتی ویروس جهان برای استفاده در چند دستگاه است.

آنتی ویروس Malwarebytes از نظر اسکن بد افزار بهترین آنتی ویروس جهان است.

معرفی 5 تا از بهترین آنتی ویروس جهان

بیت دیفندر

به صورت کلی بیت دیفندر را می توان بهترین آنتی ویروس جهان معرفی کرد چرا که نسخه پولی آن بهترین محافظت را ارائه می دهد.

مزایا:

شناسایی باج افزار

برای حفظ حریم خصوصی داده ها، «ردیابی نشود» را ارائه می دهد

مدیر رمز عبور

به روز رسانی های مکرر با اشتراک

معایب:

VPN در دسترس است اما با یک اشتراک جداگانه

 

آنتی ویروس پلاس یک نرم افزار آنتی ویروس سطح مبتدی این شرکت است که آن را برای کاربران خانگی بدون مهارت های فنی و هرکسی که خواهان دفاع اولیه در برابر تهدیدات است ایده آل می کند.

از آنجایی که ویروس‌ها تنها خطرات امنیت سایبری نیستند، آنتی ویروس پلاس مجموعه‌ای از ویژگی‌های امنیتی را ارائه می‌کند، از جمله جلوگیری از باج‌افزار، نظارت بر خریدهای آنلاین و تراکنش‌های مبتنی بر وب، و مدیریت رمز عبور که به کاربران اجازه می‌دهد رمزهای عبور منحصربه‌فرد برای همه چیز ایجاد کنند، همه از طریق مدیریت یک داشبورد با کاربری آسان آنتی ویروس پلاس فقط برای ویندوز در دسترس است، اما نسخه های مشابهی از برنامه آنتی ویروس برای سیستم عامل های دیگر مانند مک و اندروید موجود است. هم چنین یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نیز با هزینه اشتراک اضافی ارائه می شود.

نسخه رایگان Bitdefender برای ویندوز اسکن رایانه و سایر ویژگی های آنتی ویروس و همچنین محافظت از وب و محافظت از تهدیدات شبکه را ارائه می دهد. نسخه پولی شامل Safepay برای تراکنش‌های مالی، حفاظت چندلایه باج‌افزار و ارزیابی آسیب‌پذیری است.

Norton 360 with LifeLock

به عنوان یک گزینه برتر آنتی ویروس با ویژگی های تعمیر و نگهداری رایانه شخصی خود به بهبود تاریخ خود ادامه می دهد و آن را به بهترین گزینه برای رایانه های ویندوزی تبدیل می کند.

مزایا

محافظت از رایانه شخصی از جمله فایروال و پشتیبان

محافظت عالی از بدافزار

مدیر رمز عبور

محافظت از سرقت هویت LifeLock

معایب

تشخیص باج افزار می تواند بهبود یابد

کامپیوتر را در حین اسکن کامل کند می کند

یکی از پیشنهادات گران تر

نورتون 360 با LifeLock برنده بهترین آنتی ویروس برای ویندوز شد زیرا چگونه به ساختن تاریخچه خود در محافظت از ماشین های ویندوز ادامه داده است. قابلیت محافظت از سرقت هویت LifeLock به تنهایی به این محصول برتری می دهد.

Webroot SecureAnywhere

Webroot SecureAnywhere بهترین آنتی ویروس جهان برای Mac به حساب می آید زیرا تشخیص عالی فیشینگ و توانایی اسکن سریع را ارائه می دهد که به طور خاص برای Mac طراحی شده است.

مزایا:

تشخیص عالی فیشینگ

اسکن سریع ویروس

لینک های مخرب را در طول جستجوهای آنلاین برچسب گذاری می کند

معایب

Webroot به اندازه سایر شرکت های آنتی ویروس شناخته شده نیست

Webroot SecureAnywhere برای Mac انتخاب ما برای محافظت از آنتی ویروس است که برای رایانه های Mac بهترین است. هنوز این باور وجود دارد که رایانه‌های مک در برابر حملات سایبری در امان هستند، و در حالی که بیشتر ویروس‌ها رایانه‌های ویندوزی را هدف قرار می‌دهند، مک‌ها در برابر سایر بدافزارها، باج‌افزارها، حملات فیشینگ و حتی ویروس‌های هدفمند اپل آسیب‌پذیر هستند.

این نرم افزار دارای ردپای بسیار کوچکی بر روی سیستم عامل کامپیوتر شما است اما اسکن های امنیتی بسیار سریعی را ارائه می دهد و یکی از بهترین ها در تشخیص فیشینگ است. برای کسانی که از ویندوز و مک استفاده می کنند، رابط Webroot در همه پلتفرم ها بیشتر از سایر نرم افزارهای آنتی ویروس مشابه است.

McAfee Antivirus Plus

McAfee Antivirus Plus بهترین آنتی ویروس جهان برای چندین دستگاه است زیرا اشتراک های آن با هزینه مناسب از هر دستگاهی در خانه محافظت می کند.

مزایا:

برای همه دستگاه ها از جمله اندروید و iOS محافظت می کند

تشخیص بدافزار خوب

تعدادی تخفیف برای محصول ارائه می دهد

فایروال خوب

معایب:

هیچ گزینه ای برای محافظت از یک دستگاه وجود ندارد

McAfee Antivirus Plus تنها پلتفرم آنتی ویروسی است که تعداد رو به رشد دستگاه های مورد استفاده در یک خانواده را تشخیص می دهد که می تواند شامل چهار یا چند سیستم عامل مختلف باشد به همین دلیل بهترین آنتی ویروس جهان از نظر استفاده برای چند دستگاه شهرت دارد.

بسته اصلی تا 10 دستگاه، پشتیبانی، مرور وب ایمن و آنتی ویروس را پشتیبانی می کند.

طرح دستگاه MTP 10 برای یک سال برای 10 دستگاه است، اما همچنین شامل ویژگی هایی مانند حفاظت کامل برای شبکه خانگی، مدیریت رمز عبور، فضای ذخیره سازی رمزگذاری شده، تقویت کننده فایروال و محافظت در برابر سرقت هویت است.

 Malwarebytes

انتخاب برتر ما برای اسکن بدافزار، Malwarebytes، بهترین گزینه برای حذف بدافزار در صورت تقاضا در میان ارائه دهندگان است.

مزایا:

بدافزار را حذف می کند

باج افزار را مسدود می کند

تشخیص در زمان واقعی

معایب:

نسخه رایگان حفاظت و ویژگی های بسیار کمتری دارد

Malwarebytes در ضبط، قرنطینه و حذف بدافزارهایی که سیستم شما را ویران می کنند، کار بسیار خوبی انجام می دهد. شما می توانید هر زمان که نیاز باشد یک اسکن کامل یا سریع از نسخه رایگان اجرا کنید و یک گزارش در سیستم شما ایجاد می کند.

نسخه پولی Malwarebytes نظارت 24 ساعته را ارائه می‌کند، از آسیب‌پذیری‌ها در برابر سوء استفاده‌ها تا زمانی که نرم‌افزار وصله نشود، محافظت می‌کند، باج‌افزار را مسدود می‌کند و در برابر وب‌سایت‌های آلوده محافظت می‌کند. نسخه پریمیوم می تواند به عنوان نرم افزار آنتی ویروس استفاده شود. نسخه رایگان بر اساس درخواست اجرا می شود، بدافزار را اسکن و حذف می کند، اما همیشه باید در کنار نرم افزار آنتی ویروس جامع تر استفاده شود.

سخن آخر

ما در این مقاله درباره بهترین آنتی ویروس جهان صحبت کردیم اما در کشور ما ایران بنابر دلایل مختلف مانند تحریم ها، شرکت های نرم افزاری جهانی ممکن است خدمات خود را به کاربران ایرانی ارائه ندهند یا به صورت محدود این کار انجام دهند. اگر نیاز به مشاوره برای خرید آنتی ویروس خانگی و آنتی ویروس سازمانی دارید می توانید با کارشناسان مجموعه آرسام سافت در ارتباط باشید تا بتوانید با هزینه مناسب، امنیت را برای سیستم های کامپیوتری خود فراهم کنید. علاوه بر سیستم های کامپیوتری برای حفاظت از اطلاعات تلفن همراه، می توانید از آنتی ویروس موبایل استفاده کنید.

پست قبلی

اسپای ور چیست؟

پست بعدی

باج افزار چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
× پشتیبانی