حریم شخصی

صفحه اصلیحریم شخصی

مقدمه

وب سایت آرسام سافت به آدرس arsamsoft.com و نشانی مجموعه آرسام سافت تهران – چهارراه ولیعصر – مجتمع ابریشم – واحد 402 می باشد .

هنگام بازدید از وب سایت آرسام سافت هیچ گونه اطلاعات شخصی از کاربران توسط وب سایت جمع آوری نخواهد شد .

اطلاعاتی که کاربران در هنگام مراجعه به وب سایت ، ثبت نام و خرید محصولات در اختیار وب سایت قرار می دهند تنها در راستای ارائه پیشنهاد محصولات مرتبط با درخواست های شما می باشد .

اطلاعاتی مانند لوکیشن شما و اطلاعات دیگری که مرورگری که از آن استفاده می نمایید در اختیار مجموعه قرارداد نیز محرمانه خواهد ماند و تنها در راستای ارائه پیشنهادات به شما خواهد بود.

 

منابع جمع آوری اطلاعات

وب سایت آرسام سافت از راه های زیر اطلاعات کاربران را جمع آوری می نماید :

  • ثبت نام در وب سایت آرسام سافت
  • خرید و استفاده از محصولات و خدمات وب سایت آرسام سافت
  • استفاده از پشتیبانی وب سایت
  • از طریق مشارکت در خبرنامه و ثبت نظرات در وب سایت

دقت نمایید در صورتی که اطلاعات ارائه شده غیر واقعی باشد ، مسئولیت ارائه اطلاعات غیر واقعی بر عهده کاربران می باشد ، برای نمونه در صورتی که کاربر با یک آدرس ایمیل غیر واقعی اقدام به خریداری لایسنس نماید ، تنها آدرس ایمیل ثبت شده صاحب لایسنس خواهد بود.

 

داده های جمع آوری شده توسط آرسام سافت و شیوه استفاده از آنها

 

  • اطلاعات کاربران

در زمان ثبت نام در وب سایت آرسام سافت اطلاعات کاربران از ایشان درخواست می شود. دلیل درخواست اطلاعات از ایشان ، وریفای و ثبت مالکیت محصولات خریداری شده برای کاربران می باشد .

در صورتی که کاربران اقدام به ایجاد ناحیه کاربری و ثبت نام با اطلاعات غیر واقعی نمایند امکان وریفای و پیگیری سفارشات با اطلاعات دیگر وجود ندارد و اطلاعات محصول خریداری شده تنها در اختیار شخصی که یکسان با اطلاعات ناحیه کاربری مورد نظر باشد قرار داده می شود.

 

  • اطلاعات محصولات

با توجه به محصولات خریداری شده توسط کاربران ، تعداد محصولات خریداری شده ، بازه زمانی خریداری محصولات و نوع محصولات جهت بررسی و آنالیز توسط وب سایت آرسام سافت جمع آوری شده و تنها هدف این امر در راستای بررسی علاقه مندی های کاربران جهت ارائه پیشنهاد های ویژه به ایشان می باشد .

 

  • اطلاعات دستگاه شما

در صورت استفاده از لایسنس های محصولات ، اطلاعات دستگاه و رایانه شما برای مالکیت لایسنس ثبت می شود. دلیل ثبت این اطلاعات تنها و تنها تایید مالکیت محصول توسط کاربران بوده و آرسام سافت از این اطلاعات محرمانه نگهداری نمونه و آن را در اختیار هیچ شخص یا مجموعه دیگری قرار نخواهد داد.

 

  • اطلاعات ارسال شده توسط مرورگر

در زمان مراجعه کاربران به وب سایت آرسام سافت ، اطلاعات ارسال شده توسط مرورگر ایشان توسط وب سایت جمع آوری می باشد . این اطلاعات شامل مکان جغرافیایی ، زمان رایانه و دستگاه شما می باشد . دلیل جمع آوری این اطلاعات تنها بررسی علاقه مراجعه کنندگان به وب سایت و شناخت کاربران خود بوده و این اطلاعات در نزد آرسام سافت محفوظ خواهد ماند.

 

 

زمان نگهداری از اطلاعات

اطلاعات کاربران مراجعه کننده به وب سایت آرسام سافت و استفاده کننده از خدمات مجموعه آرسام سافت تا زمان مورد صلاحدید مجموعه آرسام سافت نگهداری شده زیرا این اطلاعات در راستای افزایش کیفیت پشتیبانی و ارائه خدمات به کاربران بسیار حائز اهمیت میباشد .

 

 

حفاظت و دسترسی اطلاعات

اطلاعات کاربران در وب سایت آرسام سافت تنها در اختیار مجموعه آرسام سافت می باشد . این اطلاعات توسط شخص یا گروه یا مجموعه دیگری قابل مشاهده نبوده و به هیچ عنوان این اطلاعات در اختیار ایشان قرار داده نخواهد شد .

 

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
× پشتیبانی