سریع ترین آنتی ویروس جهان برای ویندوز 10

لیست سریع ترین آنتی ویروس جهان

ما در این مقاله به معرفی سریع ترین آنتی ویروس جهان برای ویندوز10 می پردازیم. این ترس دائمی در درون ما وجود دارد که اگر یک ویروس یا تهدید خارجی دیگر به رایانه من حمله کند و داده های ما از بین برود یا خود سیستم ممکن است خراب شود. به همین دلیل است که ما خود را از قبل از هر گونه فسادی آماده می کنیم و نرم افزار آنتی ویروس را در رایانه شخصی ویندوز به روز نگه می داریم. اما در عین حال، ما همچنین می خواهیم آنتی ویروسی دریافت کنیم که در منابع سیستم به راحتی کار کند.

نرم افزار آنتی ویروس سبک، نرم افزاری است که منابع کمتری را در رایانه مصرف می کند و در عین حال از داده ها در برابر تهدیدات خارجی محافظت می کند. همچنین، بهترین آنتی ویروس سبک وزن مطمئن می شود که خود را از آخرین تهدیدات مانند “نقشه های کرونا” که رمزهای عبور را از رایانه می دزدند و منابع سیستم را نمی خورد، به روز نگه می دارد.

 

  1. آنتی ویروس Systweak – سریع ترین آنتی ویروس جهان از نگاه کلی

USP: “حالت های اسکن چندگانه برای اسکن سریع و کامل”

امروزه یک آنتی ویروس خوب ضروری است. باید این پتانسیل را برای به حداقل رساندن خطر در اسرع وقت برای کنترل آسیب و ریشه کن کردن سریع آشفتگی ناشی از یک حمله سایبری داشته باشد.

Systweak Antivirus یک راه حل امنیتی قوی است که با تمام این قابلیت ها برای مبارزه با حملات بلادرنگ طراحی شده است. راه حل امنیت اینترنت چندین ابزار حفاظتی را برای محافظت از رایانه شما در برابر تهدیدات بدافزارهای جدید و موجود، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، ویروس ها، تروجان ها و غیره به ارمغان می آورد. علاوه بر این، یک برنامه افزودنی برای مسدود کردن تبلیغات آنلاین مزاحم برای یک تجربه یکپارچه ارائه می دهد

  1. آنتی ویروس رایگان AVG

USP: «در چند دقیقه نصب کنید. از رایانه شخصی شما برای همیشه محافظت می کند»

این سریع ترین آنتی ویروس جهان برای ویندوز 10 با به روز رسانی های امنیتی بلادرنگ است، بدافزارها را اسکن می کند، عملکرد را بهبود می بخشد و حتی دانلودهای مخرب را قبل از اجرا در رایانه شخصی پیدا می کند.

در عین حال، می توانید از استرس نفوذ ویروس رها بمانید، زیرا پیوندهای ناامن، دانلودها و پیوست های ایمیل را به درستی مسدود می کند. بدون اسکن های سنگین، بنابراین می توانید با این سبک ترین ابزار آنتی ویروس راحت بنشینید و استراحت کنید!

  1. آنتی ویروس رایگان Avast – سریع ترین آنتی ویروس جهان از نگاه لایه های امنیتی

USP: «چندین لایه امنیتی»

Avast برای شروع به عنوان بزرگترین شبکه تشخیص تهدید شناخته شده است. دلایلی که باعث می شود به عنوان یکی از سریع ترین آنتی ویروس جهان سریع و سبک وزن شناخته شود شامل تجزیه و تحلیل بلادرنگ فایل های ناشناخته، رابط تعاملی و مراقبت بیشتر برای گیمرها و علاقه مندان به فیلم است.

یک مفهوم جالب در حال فرار با Avast است. رفتار رایانه شخصی را زیر نظر می گیرد تا متوجه شود که اگر رفتار به طور ناگهانی از بین می رود. این نرم افزار قادر است با تجزیه و تحلیل هوشمند، نرم افزارهای جاسوسی، باج افزار، فیشینگ و غیره را مسدود کند. همچنین، سیستم اسکن هوشمند فایل های مشکوک را برای تجزیه و تحلیل بیشتر و فشار برای درمان به فضای ابری ارسال می کند.

  1. 360 total security

USP: ابزار قدرتمند حفاظت و افزایش سرعت

این نرم افزار آنتی ویروس سبک، ابزاری فوق العاده است که به رم و حافظه کمتری در آن واحد نیاز دارد. از محافظت از آنتی ویروس ضروری تا محافظت از تمام تهدیدات اصلی ورودی گرفته تا نظارت هوشمند بر رفتار برای هرگونه سرقت سند، 360 Total Security همیشه محصول خوبی است و می توان آن را در لیست سریع ترین آنتی ویروس جهان قرار داد.

وقتی اینترنت، امنیت Wi-Fi و پاک کننده حریم خصوصی به طور همزمان کار می کنند، خرید آنلاین خود را ایمن کنید یا از حریم خصوصی خود محافظت کنید. کامپیوتر علاوه بر سبک‌ترین آنتی‌ویروس، با حذف فایل‌های ناخواسته و بازگرداندن فضای بیشتری در سیستم، سرعت خود را افزایش می‌دهد.

  1. Avira

USP: از تمام فعالیت های خود در رایانه شخصی ویندوز محافظت کنید

هر کاری که در رایانه ویندوزی خود انجام می دهید، یک آنتی ویروس بسیار سبک وزن همیشه باید از تهاجم محافظت کند. و با تشکر از Avira که همین کار را برای شما انجام داد. این نه تنها از سیستم شما در برابر تهدیدات ویروس محافظت می کند، بلکه وب سایت های آلوده، ردیاب های مرورگر و تبلیغات مزاحم را مسدود می کند. تمام شبکه های موجود را برای بررسی هر گونه آسیب پذیری و رفع آنها با Avira دریافت کنید!

اگر با رمزهای عبور خود وارد هر جایی شوید، Avira آن را برای شما خصوصی نگه می دارد. با این کار، سیستم شما همچنین با پاک کردن فایل های ناخواسته و کاهش تاخیر، زمان بوت را افزایش می دهد.

  1. Bitdefender

USP: استفاده از هوش مصنوعی برای امنیت

هنگامی که هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های انقلابی گرد هم می‌آیند تا آخرین تهدیدات مانند بدافزار یا نفوذ ویروس را پیدا کنند، مطمئناً آن را بهترین نرم‌افزار آنتی‌ویروس سبک وزن برای ویندوز 10 می‌نامید. این ابزار زمانی مناسب‌تر است که می‌خواهید امنیت چندلایه را قرار دهید که از آن جلوگیری می‌کند. شما از از دست دادن هر گونه داده یا پول.

مدیریت رمز عبور داخلی، محافظت از وب‌کم و عدم کاهش سرعت سیستم، اطمینان حاصل می‌کند که حریم خصوصی و عملکرد سیستم شما به‌روزرسانی می‌شود. در واقع یک آنتی ویروس سبک وزن خوب است و می توان آن را در لیست سریع ترین آنتی ویروس جهان قرار داد.

  1. آنتی ویروس Kaspersky

USP: اسکن بلادرنگ سیستم

هنگامی که بهترین ابزار آنتی ویروس سبک وزن با ویژگی های اضافی محافظت بارگذاری می شود، مطمئناً می خواهید آن را بیشتر داشته باشید. و به همین دلیل است که Kaspersky در لیست اجرا می شود. این اسکن بلادرنگ، اسکن ایمیل برای تلاش‌های فیشینگ را فراهم می‌کند و از شما در برابر نرم‌افزارهای جاسوسی محافظت می‌کند.

در جایی که آنتی ویروس Kaspersky قابل اعتماد است، می‌توان از ویژگی‌های بیشتری با Kaspersky Security Cloud بهره‌مند شد که می‌تواند مدیریت رمز عبور، هشدارهای امنیتی، حفاظت هسته‌ای و بررسی حساب را بدون حتی یک پنی از پایان شما ارائه دهد.

  1. Panda security

USP: سیستم مبتنی بر ابر برای اسکن

یک نرم افزار مدیریت ابری قادر به اسکن، کار و پردازش در فضای ابری است، از این رو فضای شما را ذخیره می کند و چیزها را در سیستم ویندوز سبک نگه می دارد. می‌توانید مطمئن باشید که به‌روزرسانی‌های منظم Panda Security را بدون ایجاد مزاحمت در این بین انجام می‌دهید.

نصب آسان و حفاظت در زمان واقعی چیزهایی هستند که نمی توانید آنها را نادیده بگیرید. علاوه بر این، به محض اینکه پلاگین آن شناسایی شد، قلم درایو را به تنهایی اسکن می کند. در واقع، برای استفاده برای اهداف شخصی عالی است.

  1. آنتی ویروس رایگان Adaware

USP: جایزه- برنده حفاظت از آنتی ویروس

تمام تهدیدات مخرب را فراموش کنید و بر لذت بردن از زندگی خود تمرکز کنید. این چیزی است که توسط Adaware ترویج شده است. با نگه داشتن این آنتی ویروس سبک وزن، همه انواع ویروس ها و بدافزارها متوقف می شوند.

استفاده از آن با دستورالعمل های کاملاً قابل ناوبری که حتی یک تازه کار نیز با آن سازگار باشد، کار آسانی نیست. درست مانند AVG، دانلودهای جدید را نیز برای یافتن محتوای مخرب زیر نظر دارد.

  1. آنتی ویروس رایگان comodo

USP: “امنیت یک حق است.”

تهدیدهای امروزی آنقدر متنوع شده اند که کنترل آن ها چندان آسان نیست. اما Comodo به عنوان یکی از سریع ترین آنتی ویروس جهان و هم چنین بهترین آنتی ویروس رایگان سبک وزن شناخته شده است که می تواند میزبان جلوگیری از نفوذ باشد، می تواند نرم افزارهای ناشناخته را سندباکس کند و به شما امکان می دهد هر وب سایتی را با خیال راحت مرور کنید. این نرم افزار را در رایانه شخصی خود نگه دارید تا از هر گونه تهدید قابل توجهی دور بمانید! آنتی ویروس رایگان comodo را با توجه به ویژگی هایی که دارد می توان جز لیست سریع ترین آنتی ویروس جهان معرفی کرد.

سخن آخر

امیدواریم بهترین راه حل ها را برای آنتی ویروس سبک و همچنین راهی برای محافظت از رایانه شخصی خود در برابر ویروس ها پیدا کرده باشید. هر یک از موارد بالا که انتخاب شما است را می توانید در بخش نظرات بنویسید.

پست قبلی

باج افزار چیست؟

پست بعدی

استثنا سازی نرم افزار، پوشه و فایل در آنتی ویروس ایست ناد32

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید
× پشتیبانی