سبد خرید

قوانین مربوط به خرید کالا از وبسایت آرسام سافت

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات آرسام سافت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آرسام سافت جزئی از اموال آرسام سافت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آرسام سافت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آرسام سافت محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آرسام سافت و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار آرسام سافت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت آرسام سافت و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای آرسام سافت محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات آرسام سافت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.arsamsoft.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت آرسام سافت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.arsamsoft.com ندارد

 • شرکت آرسام سافت متعهد به پیاده سازی و تضمین کیفیت در تمامی فرایندها اعم از تامین، توزیع و فروش و همچنین خدمات پس از فروش برای کاربران و مشترکین می باشد.
 • فرایند پاسخگویی مشترکین با رعایت اصول مشتری مداری، در کوتاه ترین زمان ممکن در طی مدت زمانی که محصول دارای گارانتی می باشد، انجام می پذیرد.
 • کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را از طریق سیستم پشتیبانی و در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی، ثبت تیکت و یا تلفن واتس اپ پیگیری نمایند.
 • کارشناس فنی شرکت آرسام سافت متعهد می شود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.
 • گارانتی نرم افزارها شامل فعال سازی لایسنس نرم افزار بصورت تلفنی و یا از راه دور در ساعات کاری شرکت آرسام سافت بوده و شامل سخت افزار مشتری و یا استفاده از نرم افزار نمی باشد.
 • استفاده از گارانتی و خدمات پشتیبانی، مستلزم ارائه اطلاعات کامل خریدار (مشترک) شامل شماره سفارش، نام و نام خانوادگی، شماره همراه، آدرس ایمیل، اطلاعات لایسنس خریداری شده و سایر موارد درخواستی در صورت نیاز می باشد.
 • نصب و راه اندازی اولیه و اموزش برای انتی ویروس های سازمانی به صورت ریموت رایگان میباشد.
 • درخواست حضور کارشناس برای مشترکین نیازمند تکمیل و مهر و امضا نمودن فرم مخصوصی که فروشنده در اختیار مشترک می گذارد، می باشد. (که در آن شرح درخواست، زمان حضور و هزینه خدمت مشخص شده است)
 • شرکت آرسام سافت متعهد می شود در صورت بروز مشکل برای لایسنس، در طی 24-72 ساعت بدون دریافت هزینه، مشکل را بصورت تلفنی و ریموت برطرف نموده و یا تعویض لایسنس انجام پذیرد، در غیر اینصورت وجه پرداختی عودت داده خواهد شد.
 • پس از ثبت سفارش توسط کاربر به هیچ عنوان امکان عودت وجه و لغو سفارش بدون دلیل، مقدور نمی باشد. تنها در صورتی امکان عودت و بازگشت وجه پرداختی وجود دارد که شرکت ارسام سافت قادر به ارائه لایسنس درخواستی شما در مدت زمان تعیین شده ( 24-72 ساعت) نباشد. با توجه به چندین مرحله نمایش و تایید قیمت در فروشگاه و همچنین درگاه بانک، مسئولیت عدم توجه به قیمت ها بر عهده مشتری است.
 • تمامی کاربران باید به صورت کامل و دقیق مشخصات بخش خریدار از جمله نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره همراه را تکمیل نمایند و به استناد آیین نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، ماده یک بند د “کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند یا اینکه به دلیل طبیعت آنها نمی توانند بازپس داده شوند و یا اینکه به سرعت قابلیت فساد و خرابی دارند.” حق انصراف از معامله برای مصرف کننده ساقط می گردد، بدین منظور پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مصرف کننده به هیچ عنوان حق انصراف از خرید را نخواهد داشت
 • شرکت آرسام سافت هیچ تعهدی در برابر مطابقت لایسنس نرم افزار با دستگاه مشترک (سخت افزار) ندارد.
 • در صورت عدم رفع مشکل فعال سازی لایسنس (بصورت تلفنی، ریموت و در شرایط خاص حضوری)، شرکت متعهد به تعویض لایسنس می باشد و در صورتی که به هر دلیلی شرکت نتواند تعویض لایسنس را انجام دهد، عودت وجه صورت خواهد گرفت.
 • نصب و فعال سازی بیش از حد مجاز و روی سخت افزار جدید باعث ابطال گارانتی و ابطال خدمات پشتیبانی میگردد. (( لایسنسهای ارائه شده تنها قابل استفاده بر روی همان تعداد دستگاهی است که در سایت درج شده است، در صورت استفاده بیش از تعداد مجاز، از سوی شرکت تولید کننده در لیست سیاه قرار گرفته و شرکت آرسام سافت هیچگونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت)).
 • فعال سازی غیر اصولی و غیر منطقی در فاصله های زمانی کوتاه، باعث ابطال گارانتی و ابطال خدمات پشتیبانی می گردد.
 • مخصوص لایسنس های مایکروسافت خریداری شده: استفاده از نسخه های غیر اصلی (کرک) سایر نرم افزارهای مایکروسافت بدون هماهنگی با تیم پشتیبانی آرسام سافت سبب ایجاد مشکل می شود و گارانتی و پشتیبانی را ابطال خواهد کرد. <پیشنهاد آرسام سافت: عدم استفاده از نرم افزار های کرک شده مایکروسافت در کنار نرم افزار های اورجینال مایکروسافت میباشد>*** نرم افزار های کرک شده سایر شرکت ها معمولا باعث پیدایش ایراد در لایسنس اصلی مایکروسافت نمی گردند.
 • مسئولیت نگهداری لایسنس به عهده مشترکین (کاربران) بوده و در صورت انتشار لایسنس به اشخاص دیگر، شرکت آرسام سافت هیچ مسئولیتی در قبال بوجود آمدن مشکلات احتمالی نخواهد داشت. ((توجه: لایسنس مشترکین نزد شرکت آرسام سافت کاملا محفوظ بوده و تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد دیگر قرار نخواهد گرفت.))
 • پاسخگویی شرکت آرسام سافت منوط به پاسخگویی شرکت های اصلی بوده و چنانچه هر یک از شرکت های اصلی خدمات و سرویس دهی را برای کاربران ایرانی محدود یا قطع نمایند، شرکت ارسام سافت مسئولیتی در قبال این موارد نخواهد داشت.
چطور می تونیم کمکتون کنیم؟
ارسال پیام به واتس آپ