images/site/logo8.png

خدمات شبکه

خدمات شبکه های کامپیوتری آرسام سافت

برتری در حوضه ی ارائه ی خدمات شبکه های کامپیوتری امروزه تنها به توانایی ارائه آن بستگی ندارد!

تعداد زیادی از شرکت های کامپیوتری قابلیت ارائه ی خدمات شبکه ای را دارند، اما امروزه مسئله ای که برای کاربران بسیار حائز اهمیت است، حداقل زمان ممکن برای تحویل به همراه کیفیت پروژه میباشد. کیفیت بالا و حداکثر سرعت انجام پروژه در مجموعه ی آرسام سافت توانسته مشتریانش را راضی نگه دارد و به درخواست های آنان در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخی مناسب ارائه دهد.

خدمات شبکه ای آرسام شامل موارد مثل:

♦  راه اندازی و برقراری شبکه

♦  پشتیبانی شبکه

♦  زیر ساخت شبکه

♦  مشاوره

♦  آموزش

 خدمات شبکه های کامپیوتری آرسام سافت


 

کاربرد های خدمات شبکه کامپیوتری:

♦ برخی ادارات و سازمان ها هم اکنون نیز از شبکه های کابلی و غیر اصولی قدیمی و غیر یکپارچه برخوردار هستند، با استفاده از خدمات مناسب شرکت های خوش نام، سازمان ها وادارات میتوانند شبکه ی خود را ارتقا داده و به یک شبکه یک پارچه و قابل توسعه تبدیل نمایند.

♦ کارخانه ها و شرکت ها میتوانند به منظور مدیریت و برنامه ریزی بهینه منابع، بوسیله ی انعقاد قرار داد خدمات شبکه با یک شرکت معتبر، برای سازمان خود شبکه ی اصولی و یکپارچه پیاده سازی نمایند.

♦  مراکز آموزشی و موسسات جهت ارائه ی بهتر خدمات آموزشی و به منظور انتقال اطلاعات و داده ها به بخش های مختلف و در بین کارآموزان و مربیان، از سرویس های شبکه ای بهره میبرند و بدیهی است که رسیدن به نقطه ی ایده آل در این گونه موارد، بهره مندی از شبکه یک پارچه و منعطف میباشد.

 

 

راه اندازی شبکه های کامپیوتری آرسام سافت
 

راه اندازی شبکه

نیاز سنجی قبل از شروع به کار:

کارشناسان آرسام سافت در وهله ی اول، و قبل از شروع هر کاری بررسی ها و نیاز سنجی های لازم را انجام داده و در اختیار شما قرار میدهند، تا  بعد از تایید نیازهای شبکه توسط سازمان، اقدامات لازم را انجام دهند.

 تحلیل راهکارها و ارائه ی ایده های راه اندازی:

پس از بررسی نیازها، کارشناسان به طراحی شبکه میپردازند. در این طراحی تمام توجه تیم کاری به رفع نیاز های بررسی شده و ارائه ی بهترین راهکار میباشد تا شبکه افت کیفیت نداشته باشد.

پیگیری دائمی پروژه:

واحد مراقبت مشتریان آرسام سافت، در طول انجام مراحل راه اندازی شبکه بصورت مستمر در کنار پروژه خواهد بود تا موارد ذکر شده در قرار داد بطور کامل اجرا شده و نقص و کاستی ای در این مرحله از کار وجود نداشته باشد.

 

شرکت ها و دفاتری نیز هستند که به شما پیشنهاد انجام پروژه شبکه تان، با پایین ترین قیمت میدهند، اما مسئله ای که شما با پذیرفتن این پیشنهاد با آن مواجه خواهید شد، روبرو شدن با اختلالات و مشکلات شبکه است. راه اندازی غیر اصولی و عدم وجود یکپارچگی در شبکه علاوه بر هدر دادن هزینه های شما در زمان راه اندازه شبکه، هزینه های سنگین عیب یابی و رفع خطا را نیز به همراه دارد.

علاوه بر هزینه های سنگین عیب یابی، این مرحله وقفه های طولانی ای نیز در روند شبکه ایجاد میکند که این موضوع به خودی خود باعث ایجاد وقفه و اختلال در عملکرد پرسنل، اهداف سازمان و زیان مالی خواهد بود.

 کارشناسان مجرب آرسام سافت  با ارائه ی راهکار های مناسب و سازگار با منابع انسانی و غیر انسانی شما و طبق استانداردهای روز دنیا شبکه شما را طراحی و پیاده سازی مینمایند.

 

 

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری-آرسام سافت
 

پشتیبانی شبکه

 

 کارخانه ها و شرکت های بزرگ و متوسط که در سرار کشور شعبه های متعدد دارند و شبکه کامپیوتری آن ها به دفتر مرکزی متصل است، با عقد قرار داد با شرکت های معتبر میتوانند کنترل کاملی روی شعبات داشته و آن ها را مدیریت نمایند.

 

 

 

بالا
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها. نشان دهنده رضایت شماست. جزئیات بیشتر ...